SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY Mİ VAR?  TIKLAYIN
Pzt - Cum: 9:00 - 18:00
Cmt- Pzr Kapalıyız
+90 (224) 342 25 13
Bizi Arayın
Yiğitler Mahallesi 10. Blok No:98 Yıldırım/Bursa
Adresimiz

Uygulama Yerleri

Image

Cam ve Seramik Sektörü

İpek, Cam ve seramik gibi emici olmayan ve kaygan yüzeylere baskı yapmak için kullanılmaktadır. Cam üzerine serigrafi, otomotiv camı, yapı sektörü camı, ev camı, beyaz eşya ve içi boş cam eşyalar gibi dekoratif ve fonksiyonel uygulamalar için tercih edilir.
Image

Tekstil Sektörü

Serigrafi tekniğinde; metal yada ahşap çerçeveye gerilmiş ipek, plastik veya metal dokumadan oluşan elek şeklindeki kalıp üzerinde baskı yapılacak yerler açık bırakılıp diğer yerler maskeleme, boyama ya da fotomekanik yöntemlerle kapatılır. Sonra bu eleğin içine konulan baskı boyası , bir sıyırıcı ile sıyrılarak açık kalan yerlerden kağıt, cam, kumaş, vb. malzemeler üzerine geçirilir. Yüksek gerilme mukavemeti  olan ipeğin bu yöntemde kullanılması üstün baskı kalitesini beraberinde getirir.
Image

Filtre

Filtrasyon sanayinde başta hava filtresi olmak üzere yağ, su, yakıt filtresi üretiminde, kimya ve elek sektöründe çeşitli kimyasallar, Gıda dâhil her çeşit sıvı filtrasyon  işlemleri için ihtiyaç giderici teknik tekstil ürünü olarak kullanılmaktadır.   İpekteki sıklık ve seyreklik istenen filtre imalatında belirleyici özelliklerdir.
Image

Elektronik ve Plastik

Serigrafi baskı gerektiren tüm elektronik ve plastik malzeme üretiminde kullanılmaktadır.
logo2.png
Biz 15 yıldan beri
İpek Elek Bezleri üretiyoruz.

İletişim

© Telif Hakkı 2019 İpek Elek Bezleri. Her Hakkı Saklıdır. FONONLINE